Sajtóarchívum

Bartók Béla Művészeti Napok

sajtótájékoztatójára.

Időpont: 2022. március 18. (péntek) 10:00 óra

Helyszín: SZTE Bartók Béla Művészeti Kar, Fricsay terem (Szeged, 6722 Szeged, Tisza Lajos krt. 79-81.)

A Szegedi Tudományegyetem Bartók Béla Művészeti Kara az idén első alkalommal, hagyományteremtő céllal, 2022. március 22-25 között hívja életre a Bartók Béla Művészeti Napokat. A négynapos rendezvénysorozat alkalmat ad a Kar oktatói és hallgatói számára, hogy megmutassák magukat, és a Karon folyó magas szintű oktatást és emellett a magyar zenei élet kiváló képviselői is fellépjenek.

A rendezvénysorozat a Szegedi Tudományegyetem 100. évfordulóját is hivatott ünnepelni, mégsem csak az egyetemi polgároknak, hanem Szeged város lakóinak is szól, éppen ezért nemcsak a Kar Fricsay vagy Liszt termében, hanem a város különböző pontjain is hallhatók és láthatók lesznek a fellépők.