Sajtóarchívum

2021. november 24.

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara

tisztelettel meghívja Önt a

„FENNTARTHATÓ MEZŐGAZDASÁG - ÉLHETŐ JÖVŐ”

című konferenciára és az azt megelőző együttműködési megállapodás aláírásra, amelyet a Kar a DUNA-R Növénytermesztő, Virágkertészeti Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társasággal újít meg.

Az aláírás időpontja: 2021. november 26. (péntek) 8:30 óra

Helyszíne: az SZTE Mezőgazdasági Kar Dékáni irodájában (6800 Hódmezővásárhely, Andrássy út 15. fsz. 2. szoba)

A konferencia időpontja: 2021. november 26. (péntek) 9:00 óra

Helyszíne: az SZTE Mezőgazdasági Kar SÓFALVY előadóterme (6800 Hódmezővásárhely, Andrássy út 15.)

A gyakorlati képzés biztosítását, a hallgatók tehetséggondozását és a kutatás-fejlesztési célok közös megvalósítását elősegítő megállapodást Dr. habil. Mikó Edit, az SZTE Mezőgazdasági Kar dékánja és Ruskó József, a DUNA-R Kft. ügyvezetője írja alá.

A „Fenntartható mezőgazdaság – élhető jövő” című konferenciával nemcsak „A Magyar Tudomány Ünnepe” programsorozathoz, de a Centenáriumi tanév programjához is kapcsolódik az SZTE Mezőgazdasági Kara, amellyel az egyetemalapítás 440. és a kolozsvári magyar tudományegyetem szegedi befogadásának 100. évfordulóját is 2021-ben ünnepeli a Szegedi Tudományegyetem.

A részletes program és az online csatlakozási lehetőség a Kar honlapján érhető el: https://mgk.u-szeged.hu/hirek-esemenyek/kiemelt-hirek/fenntarthato?objectParentFolderId=26441