Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Keleti Éva fotókiállítás valamint a 25. Őszi Kulturális Fesztivál megnyitó

2021. szeptember 27.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt Keleti Éva fotókiállítására valamint a 25. Őszi Kulturális Fesztivál megnyitójára.

Időpont: 2021. szeptember 30. csütörtök, 18:00

Helyszín: SZTE Rektori Épület átriuma (Szeged, Dugonics tér 13.)

A kiállítást és a fesztivált Prof. Dr Rovó László, a Szegedi Tudományegyetem rektora nyitja meg. Közreműködik a Szegedi Egyetemi Énekkar.

A kiállításmegnyitó után 18.30-tól a Sun City Singers és a Suhancok közös műsorára invitálja az érdeklődőket az Egyetem a Dugonics térre. 19:30-tól fényfestéssel készülnek a szervezők – az SZTE Rektori Épületén. A látványos műsor alatt Dr. Taka Kurokawa énekel. 20.00 órától Cimbaliband koncert lesz, amely a Fonó Klub Szeged évadnyitó koncertje.

A kiállításmegnyitón csak védettségi igazolvánnyal rendelkezők vehetnek részt.

Részletes program az egyetem honlapján és a Facebook eseményen.

A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit!