Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - felvételi ponthatárok kihirdetése

2021. július 19.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a felvételi ponthatárok kihirdetése kapcsán rendezett sajtótájékoztatójára 2021. július 22-én, csütörtökön 20 óra 20 percre.

esza_felso

Helyszín: Szegedi Tudományegyetem központi épület, 2. emelet, 229. terem (6720 Szeged, Dugonics tér 13.).

Együtt ünnepelhetik a középiskolás diákok a felvételi ponthatárok kihirdetését 2021. július 22-én, csütörtökön a szegedi Dugonics téren. 18:00 órától DJ GabrielB zenéje várja a felvételizőket a Szegedi Tudományegyetem Pont Ott Partiján. 19:45-kor Prof. Dr. Gellén Klára, az SZTE oktatási rektorhelyettese köszönti a résztvevőket. A ponthatárhúzást 20:00 órától óriáskivetítőn közvetítik. 20:30-tól a fiatalok kedvelt előadója, Azahriah koncertezik.

A ponthatárok kihirdetését követően, 20:30-tól sajtótájékoztatón értékelik a felvételi eredményeket a Szegedi Tudományegyetem vezetői.

Az SZTE sajtótájékoztatóján részt vesz:

• Dr. Fendler Judit, a Szegedi Tudományegyetem kancellárja;
  • Prof. Dr. Gellén Klára, a Szegedi Tudományegyetem oktatási rektorhelyettese;
  • Prof. Dr. Zakar Péter, a Szegedi Tudományegyetem nemzetközi és közkapcsolati rektorhelyettese, a Tanárképző Központ főigazgatója;
  • Szakál Péter, a Szegedi Tudományegyetem oktatási igazgatója.

A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó munkatársait. Kérjük, hogy részvételi szándékát 2021. július 21. (szerda) 12:00 óráig jelezze a sajto@szte.hu email címen!

További részletes program a Pont Ott Partiról az egyetem honlapján és a FB eseményben elérhető.