Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Prezilimpia: prezentációs tehetségkutató országos döntő Szegeden

2019. május 02.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a Prezilimpia prezentációs tehetségkutató országos döntőjére 2019. május 3-án, pénteken 13 órára. Helyszín: Szent-Györgyi Albert Agóra (Szeged, Kálvária sgt. 23. Informatórium)

A Prezilimpia Magyarország legnagyobb üzleti prezentációs tehetségkutatója, ahol kilenc hazai egyetem hallgatói mérik össze előadókészségüket magyar és angol nyelven. Az előadói készség az egyik legértékesebb tulajdonság a munka világában és az életben is, mégis gyakran alábecsüljük a fontosságát - ezért a szervezők célja, hogy a tehetséges fiatal előadók profivá váljanak. Az egyetemi fordulókon és az országos döntőn ugyanis szakmai zsűri ad visszajelzést a versenyzőknek, a két forduló között pedig egy-egy profi Toastmasters mentor készíti fel a bajnokokat a döntőre.

Részletek a meghívóban, amely itt érhető el.

További információ kérhető: Dr. Révész Balázs egyetemi docenstől a reveszb@eco.u-szeged.hu címen vagy a 06 30 407 7445-ös számon.

A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit.