Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Az online pszichológiai tanácsadás lehetőségei a felsőoktatásban

2019. május 07.

A Szegedi Tudományegyetem Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központja tisztelettel meghívja Önt: Az online pszichológiai tanácsadás lehetőségei a felsőoktatásban és az interkulturális tanácsadás tapasztalatai az SZTE-n és hazai egyetemeinken című szakmai napjára 2019. május 9-én, csütörtökön 11 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Rektori Épület földszint 5-ös terem (Szeged, Dugonics tér 13.)

A szakmai napon résztvevők olyan fontos témákat érintenek, mint az online pszichológiai tanácsadás - anonim, e-mail alapú konzultáció helyzetképe, mely a Szegedi Tudományegyetemen kilenc éves múltra tekint vissza, és amelyben az SZTE élen jár az ország egyetemei közül. Szó lesz az egyéni interkulturális életvezetési tanácsadás tapasztalatairól is, amelyben folyamatosan fejlesztésekre törekszenek az SZTE szakemberei, hiszen a szegedi egyetemre egyre nagyobb számban és több országból kerülnek be külföldi hallgatók.

Az esemény részletes programja itt érhető el.

A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó munkatársait.