Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Betegőrző monitorokat adományoz Mága Zoltán az SZTE SZAKK Gyermekgyógyászati Klinikájának

2019. december 10.

A Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinika tisztelettel meghívja Önt és munkatársait a Mága Zoltán Liszt Ferenc-díjas hegedűművész által adományozott másfél millió forint értékű, betegőrző monitorok ünnepélyes átadására 2019. december 13-án, pénteken 12 órára. Helyszín: SZTE SZAKK Gyermekgyógyászati Klinika, magasföldszinti könyvtár (Szeged, Korányi fasor 14-15.)

Mága Zoltán Liszt Ferenc-díjas hegedűművész másfél millió forint értékben 2 darab betegőrző monitort adományozott a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinikájának. Az eszközöket sajtónyilvános rendezvényen adják át 2019. december 13-án.

A rendezvényen részt vesz:

· Dr. Fendler Judit, a Szegedi Tudományegyetem kancellárja

· Dr. Bereczki Csaba egyetemi docens, az SZTE SZAKK Gyermekgyógyászati Klinika igazgatója

· Mága Zoltán Liszt Ferenc-díjas hegedűművész

· Prof. Dr. Kovács László, az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ elnökhelyettese

· Kiss-Rigó László, a Szeged-Csanádi Egyházmegye püspöke