Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Lengyel egyetemmel köt együttműködési megállapodást a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara

2019. november 14.

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara tisztelettel meghívja Önt a Bydgoszcz-i University of Life Sciences and Technology (UTP) és a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara közötti együttműködési megállapodás aláírására 2019. november 15-én, pénteken 15 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar (6800 Hódmezővásárhely, Andrássy út 15.)

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara az UTP Mezőgazdasági és Biotechnológiai Karával és más partnerekkel közösen készítenek elő egy pályázatot a V4+ Grants aktuális felhívására.