Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - I. Alzheimer Tudományos Nap a Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Karán

2019. szeptember 18.

A Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar tisztelettel meghívja Önt az I. Alzheimer Tudományos Napra 2019. szeptember 20-án, pénteken 8 óra 30 percre. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar (6726 Szeged, Temesvári krt. 31. 124. sz. terem)

Az Alzheimer Világnap alkalmából szervezett rendezvényen a demenciával járó kórállapotok felismerésének és ellátásának irányelvei mellett az érdeklődők a beteg szemszögéből is megismerhetik az Alzheimer-kórt. A program 11 óra 45 perckor az Erzsébet ligettől a Belvárosi híd újszegedi hídfőjéig tett sétával zárul.

A részletes program itt érhető el.