Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Család egykor és ma konferencia

2018. december 07.
A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar tisztelettel meghívja Önt a „Család egykor és ma” 5. jubileumi konferenciára 2018. december 10-én, hétfőn, 10 órára.
Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar földszinti kari konferenciaterem (Szeged, Egyetem utca 2.)

A 2018-as év a családok éve. Mind a kormányzat tevékenységében, mind az egyházak és a civil szervezetek életében számos intézkedés, esemény kapcsolódott a család tematikájához. A magyarországi egyetemek immár ötödik alkalommal hívják meg eszmecserére azokat a kutatókat, tudósokat, akik a munkájuk során a legkülönfélébb szempontból vizsgálják a családok életét, szerepét a társadalomban.

A részletes program itt elérhető.

További információ kérhető Dr. Barna Gábortól, az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Néprajzi és Kulturális Antropológiai Tanszék egyetemi tanárától a +36- 62-544-216-os telefonszámon, vagy a barna@hung.u-szeged.hu címen.