Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Hulladékcsökkentési Hét a Szegedi Tudományegyetemen

2018. november 23.
A Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ tisztelettel meghívja Önt a Hulladékcsökkentési Hét részeként szervezett programjára 2018. november 27-én, kedden, 14 órára.
Helyszín: Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ (Szeged, Ady tér 10., 6722)

Korunk egyik legnagyobb problémája a túlzott hulladéktermelés, ezért az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ 2018. november 27-én csatlakozik a Hulladékcsökkentési Hét kezdeményezéshez. A környezettudatos akciót minden év november utolsó hetében rendezik, amelyen lelkes önkéntesek saját akcióötleteiket megvalósítva hívják fel a figyelmet a hulladék keletkezés megelőzésére, a keletkezett mennyiség csökkentésének, a termékek újrahasználatának, valamint az anyagok újrahasznosításának fontosságára.

A rendezvényen szakemberek, meghívott tudományos előadók és önkéntesek beszélnek a tiszta környezet fontosságáról és annak hiányából eredő problémákról. A rendezvényre érkező érdeklődőket a szakmai előadások mellett a témához kapcsolódó érdekes játékokkal várják.

Csatolva küldjük a részletes programot is tartalmazó meghívót. A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó munkatársait.

További információ kérhető Miskolczi Ágnestől, az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ kongresszusi központjának vezetőjétől a 62-546-603-as, vagy a 30-384-0933-as telefonon, valamint a miskolczi.agnes@tik.u-szeged.hu címen.