Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Tanévnyitó Ünnepi Szenátusülés a Szegedi Tudományegyetemen

2018. augusztus 29.
A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt Tanévnyitó Ünnepi Szenátusülésére 2018. szeptember 1-jén, szombaton 10 órára.
Helyszín: Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi Terem (6722 Szeged, Ady tér 10.)

Az ünnepséget megnyitja:

Prof. Dr. Rovó László, a Szegedi Tudományegyetem rektora

Az eseményen köszöntőt mond:

Dr. Botka László, Szeged Megyei Jogú Város polgármestere

Ünnepi beszédet mond:

Dr. Horváth Zita, felsőoktatásért felelős helyettes államtitkár és

Dr. György László, gazdaságstratégiáért és szabályozásért felelős államtitkár

Az ünnepi szenátusülés előtt 8 óra 30 perckor az SZTE Dugonics téri épülete előtt lesz lehetőség csoportképet készíteni a professzori karról. A díszmenet várhatóan 9 órakor indul a Rektori Hivataltól a Petőfi Sándor sugárúton át a József Attila Tanulmányi és Információs Központba.

Felhívjuk figyelmüket, hogy az ünnepi esemény zavartalan lebonyolítása érdekében a kongresszusi teremben az elnöki asztalra a mikrofonok kihelyezésére kizárólag az ünnepi szenátusülés kezdete előtt lesz lehetőség.