Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Orientációs Hét a Szegedi Tudományegyetemen

2018. augusztus 31.
A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt az ERASMUS+ és a Kreditmobilitási Programmal érkező külföldi hallgatók beilleszkedését segítő Orientációs Hét megnyitójára 2018. szeptember 4-én, kedden, 10 óra 30 percre.
Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Rektori Épület földszinti átrium (Szeged, Dugonics tér 13.)

A 2018/2019-es tanév első félévében az ERASMUS+ és a Kreditmobilitási Program keretében 205 külföldi hallgató kezdi meg tanulmányait a Szegedi Tudományegyetemen. Az előzetes jelentkezések szerint az ERASMUS program keretében 203 hallgató tanul majd az SZTE-n az első félévben, akik 17 ország 84 város 101 egyeteméről érkeznek a Szegedi Tudományegyetem 10 karára. Az ösztöndíjas hallgatók beilleszkedését 2018. szeptember 3. és 6. között Orientációs Héttel segíti az intézmény.