Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Mérnöki alkotások kiállítás

2018. július 05.
A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kar tisztelettel meghívja Önt a „Mérnöki alkotások Csongrád megyében és Csongrád megyei mérnökök alkotásai” című kiállítás megnyitójára 2018. július 7-én, szombaton 10 órai kezdettel.
Helyszín: Szeged, Szent István tér (eső esetén a Víztorony aulája)

A 2018. szeptember 16-ig megtekinthető tárlat célja a mérnöki tevékenység bemutatása, a szakma népszerűsítése és a mérnökutánpótlás segítése. A kiállításon a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Karának versenycsapatai és autói is szerepelnek. Az Aventics Pneumobil léghajtányt és a Shell Eco-maraton versenyautóit Dr. Péter Szabó István, az SZTE Mérnöki Kar főiskolai docense és a versenycsapatok tagjai mutatják be.

További információ kérhető: Dr. Péter Szabó Istvántól a 20-986-1848-as számon, vagy a pszi@mk.u-szeged.hu címen.