Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - SZTE Tehetségpont díjátadó ünnepség

2017. május 25.

A Szegedi Tudományegyetem és a Szegedi Tehetséggondozó Tanács tisztelettel meghívja Önt ösztöndíjátadó ünnepségére 2017. május 30-án, kedden 14 órától. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Rektori Hivatal Díszterem (6720 Szeged, Dugonics tér 13.)

Közel 200 tehetséges hallgató részesül idén is több millió forint értékű ösztöndíjban a Szegedi Tudományegyetem hagyományos díjkiosztó ünnepségén. Az SZTE Talent díjak és a Kiválósági lista tagságok mellett a rendezvényen adják át az SZTE Sófi ösztöndíjakat valamint az esélyegyenlőségi és a vállalati elismeréseket. Díjazzák az Év Tehetségét és az egyetemi prezentációs verseny helyezettjeit. Az egyetemi tehetségek kiemelkedő támogatói Pro Talentis díjban részesülnek.

A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó munkatársait.