Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Fulbright ösztöndíjak tájékoztató előadás az SZTE-n

2017. március 20.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a Fulbright ösztöndíjak tájékoztató előadására 2017. március 21-én, kedden 11:00 órától az SZTE Rektori Épület fsz. 5-ös számú termébe. (6722 Szeged, Dugonics tér 13.)

Az eseményt Prof. Dr. Nagy Katalin, a Szegedi Tudományegyetem nemzetközi ügyekért felelős rektorhelyettese nyitja meg.

A tájékoztató előadást Kováts Krisztina, a Fulbright Magyar-Amerikai Oktatási Csereprogram Bizottságának programmenedzsere tartja. Tapasztalatiról beszámol Mátyás Dénes korábbi ösztöndíjas.

Fulbright ösztöndíjra azok a magyar állampolgárok pályázhatnak, akik felsőfokú végzettséggel, valamint magas szintű angol nyelvtudással rendelkeznek és az Egyesült Államokban szeretnének oktatni, kutatni, vagy továbbtanulni. Pályázni bármely tudományterületen és művészeti ágban lehet.

A pályázat beadási határideje posztgraduális hallgatóknak: 2017. május 22., oktatóknak és kutatóknak: 2017. október 9. Bővebb információ itt.

A tájékoztatóra tisztelettel várjuk a sajtó munkatársait!