Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Szegedi Tudományegyetem Napja - Elkötelezettség a Kiválóságért Díj átadása

2016. november 10.

A Szegedi Tudományegyetem Napja alkalmából tisztelettel meghívjuk az SZTE Szenátus Ünnepi Ülésére.

Időpont: 2016. november 12., szombat, 11 óra

Helyszín: SZTE Központi épület, 2. emelet, díszterem (Szeged, Dugonics tér 13.)

A hagyományosan az Egyetem Napján átadott SZTE-s kitüntető címek (pl. Doctor Honoris Causa kitüntető cím, Senator Honoris Causa kitüntető cím, Professor Emeritus kitüntető cím,) és díjak (pl. Pro Universitate-díj, Klebelsberg Kunó-díj, Kristó Gyula Díj) mellett, az Ünnepi Szenátuson veszi át Szabó Gábor rektor az „Elkötelezettség a Kiválóságért” díjat Szabó Kálmántól, a "Szövetség a Kiválóságért" elnökétől.

A hazai felsőoktatási intézmények közül elsőként a Szegedi Tudományegyetem teljesítette sikereresen az "Elkötelezettség a Kiválóságért" nemzetközi tanúsításhoz szükséges követelményeket!

Az SZTE sajtónyilvános programjára szeretettel várjuk az újságírókat, a médiumok munkatársait!