Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Egészségipar és egészségtudomány együttműködése

2015. október 12.

esza_felsoAz egészségipar és egészségtudomány együttműködése lesz a központi témája annak a rendezvénynek 2015. október 13-án, amelynek helyszíne a Szegedi Tudományegyetem Rektori Hivatala lesz. Az egész napos rendezvény célja, hogy a kutatóhelyen dolgozók számára betekintést adjon a kockázati tőkepiac működésébe, illetve a tőkebefektetők gondolkodásmódjába. Az alapfogalmaktól a befektetői tárgyalásokon keresztül egészen a sikeres tőkebefektetéssel kapcsolatos tapasztalatokig kaphatnak információkat a résztvevők olyan szakemberektől, akik évente több tíz hazai egészségipari projekt életútját követik nyomon a kezdeti tárgyalásoktól a sikeres megállapodás aláírásáig. A programra a szervezők szeretettel várják az egészségiparhoz kapcsolódó vállalkozások vezetőit, munkatársait, egyetemi kutatókat, hallgatókat és az egészségügyi intézmények dolgozóit.

A program a TAMOP-4.2.6-15/1-2015-0002 pályázat keretében valósul meg.