Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Az SZTE-re látogat Olle Schmidt, a svéd Liberális Párt tagja

2015. november 30.

Olle Schmidt, a svéd Liberális Párt tagja, az Európai Parlament ALDE (Liberals and Democrats in the European Parliament) pártcsoportjának korábbi képviselője a Szegedi Tudományegyetemre látogat, ahol Pelle Anitával, az SZTE GTK Pénzügyek és Nemzetközi Gazdasági Kapcsolatok Intézetének docensével, az Európai Bizottság által 2014-ben Jean Monnet Chair címmel kitüntetett munkatársával sajtótájékoztatót tart 2015. december 3-án, csütörtökön 16:00 órától. Helyszín: SZTE GTK főépület, (Kálvária sgt. 1.), KO 101-es terem.

Olle Shmidt az EP to Campus program keretében látogat az SZTE-re. A program célja, hogy az EP korábbi tagjai megosszák szakértelmüket és tapasztalatukat az egyetemekkel. A korábbi EP-tag részt vesz az ÁJTK Nemzetközi és Regionális Tanulmányok Intézet által működtetett EUROPE DIRECT Szeged európai információs iroda szervezésében megrendezésre kerülő Integrációs Klub rendezvényen, 2015. december 3-án 17:00 órakor, valamint órát tart az ÁJTK International Relations mesterképzésén.