Sajtóarchívum

Sajtómeghívó zárókonferenciára

2015. október 20.

Szeretettel meghívjuk a „ A Szegedi Tudományegyetem quadruplehelix modell alapú gazdasági- és társadalmi pozicionálása, a tudástranszfer gyakorlatának kialakítása Hódmezővásárhely-Szeged kiemelt növekedési zónában ” című projekt záró-rendezvényére.

A sajtómeghívó itt letölthető

esza_felso

Projekt címe:
„A Szegedi Tudományegyetem quadruplehelix modell alapú gazdasági- és társadalmi pozicionálása, a tudástranszfer gyakorlatának kialakítása Hódmezővásárhely-Szeged kiemelt növekedési zónában”

Projekt azonosítószáma:
TÁMOP-4.2.1.C-14/1/KONV-2015-0013

Az esemény megnevezése:
Zárórendezvény

Időpont: 2015. október 29 (csütörtök) 10.00 – 14.00 óráig

Helyszín:
Szegedi Tudományegyetem Regionális Tudástranszfer és Szolgáltató Központ II. emeleti Díszterem (6720 Szeged, Dugonics tér 13.)

A rendezvény ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrálni 2015.október 27-ig lehet a http://www.inno.u-szeged.hu/zarorendezvenyregisztracio linken.