Sajtóarchívum

Meghívó - Horizon 2020 - a jövő pályázati lehetőségei

2015. szeptember 15.

esza_felsoTisztelt Szerkesztőség! Kedves Kolléga!

Többek között az intelligens technológiák, a biogazdaság, az agrárinnováció, és az élettudományok területén 2016-2017-re meghirdetett pályázati lehetősségekről szervez Horizon 2020 néven szakmai konferenciát a Szegedi Tudományegyetem Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatósága. A „Mérlegen az eddigi tapasztalatok és a jövőbeni lehetőségek” című fórumon az SZTE kiemelt kutatói osztják meg a nyertes pályázataik során szerzett tapasztalataikat annak érdekében, hogy a leendő pályázók, kutatók, ipari partnerek minél sikeresebben szerepelhessenek a program következő kiírásaiban. Emellett pályázati bírák is beszámolnak az eddig beadott pályázatok esetében leggyakrabban elkövetett hibákról, illetve ismertetik a jövőbeli főbb bírálati szempontokat is.

Időpont: 2015. szeptember 17-én (csütörtök) 10:00-15:00

Helyszín: Rektori Hivatal, II. emelet, Díszterem (6720 Szeged, Dugonics tér 13.)

Az eseményen részt vesz és 10.00 órakor köszöntőt mond:

· Prof. Dr. Szabó Gábor, Rektor, Szegedi Tudományegyetem

· Devecz Miklós, Kancellár, Szegedi Tudományegyetem

· Csuzdi Szonja, Főosztályvezető, Nemzetközi Kapcsolatok Főosztálya, Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal

A szervezők az egész napos rendezvényre szeretettel várják a sajtó képviselőit.

A sajtómeghívó itt letölthető