Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Az SZTE Mezőgazdasági Kar vendége lesz Ilan Mór, Izrael Állam magyarországi nagykövete

2015. március 26.

2015. március 31-én, kedden a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Karára látogat Őexcellenciája Ilan Mor, Izrael Állam magyarországi nagykövete. A diplomata megbeszélést folytat Horváth Józseffel, az SZTE Mezőgazdasági Kar dékánjával.

Az izraeli nagykövet megtekinti az SZTE MGK Tangazdaság Kft. területét, amely a hallgatók gyakorlati képzésének fő helyszíne.

A megbeszélések eredményéről 2015. március 31-én (kedden) 16 óra 45 perckor informálják a sajtó munkatársait az SZTE MGK Takács Ferenc Képző Központban.

Az SZTE MGK tisztelettel hívja és várja a médiumok képviselőit a sajtótájékoztatóra!

A sajtómeghívó itt letölthető

SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ

A médiumok képviselőit tájékoztatja:

Ilan Mor, Izrael Állam magyarországi nagykövete,

Horváth József, a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar dékánja.

A sajtótájékoztató kezdési időpontja:

2015. március 31. (kedd) 16 óra 45 perc;

helyszíne:

SZTE MGK Takács Ferenc Képző Központ

(6800 Hódmezővásárhely, Tanya 1431)

További információért forduljon bizalommal:

Mári Edithez, az SZTE MKG PR-felelőséhez, telefonszám: +36 (62) 532-990/186 e-mail: mari@mgk.u-szeged.hu; illetve

Újszászi Ilonához, az SZTE szóvivőjéhez, mobil: +36 70 333 86 54, e-mail: szovivo@rekt.szte.hu