Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Áder János köztársasági elnök 2015.március 31-én az SZTE vendége

2015. március 27.

Az SZTE sajtónyilvános, de zártkörű programján, 2015. március 31-én (kedden) 14 órától Áder János köztársasági elnök a klímavédelemről tart előadást egyetemi hallgatóknak, majd válaszol a fiatalok kérdéseire. Az SZTE Rektori Hivatal épületének (Szeged, Dugonics tér 13.) dísztermében megtartott előadását követően Áder János köztársasági elnök Szabó Gábor rektor társaságában sétát tesz az SZTE „zöld épületeiben”, megtekint egy „zöld kutatóhelyet” is.

A sajtómeghívó itt megtekinthető

A Szegedi Tudományegyetem rektora, Szabó Gábor meghívására 2015. március 31-én délután hazánk legzöldebb egyetemére látogat Áder János, a Magyar Köztársaság elnöke.

Áder János köztársasági elnöknek a Szegedi Tudományegyetemen szervezett programja sajtónyilvános, de a médiumok munkatársai számára szigorúan regisztráció köteles. Csak azok az újságírók, szerkesztők, fotóriporterek, operatőrök, rádióriporterek vehetnek részt a fenti programokon, akik előzetesen regisztráltak a szovivo@rekt.szte.hu e-mailcímen – legkésőbb 2015. március 30-án (hétfőn) 16 óráig.

A regisztrációs e-mailben, kérjük, a tárgynál szerepeltessék, hogy „sajtó regisztráció”, a szövegben pedig írják meg a médium azon munkatársainak a nevét, telefonszámát és e-mail címét, akik részt szeretnének venni a fenti programon!

Az SZTE 2015. március 31-én 14 órakor kezdődő sajtónyilvános, de zártkörű programjára tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk a médiumok előzetesen regisztráló munkatársait!

Üdvözlettel:

Újszászi Ilona