Sajtóarchívum

Sajtómeghívó

2014. január 27.

A Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ Igazgatósága és a Tappancs Állatvédő Alapítvány közös jótékonysági gyűjtés adományainak sajtónyilvános átadóját az SZTE TIK (Szeged, Ady tér 10.) előcsarnokában tartják 2014. január 29-én (szerdán) 12:00 órakor.

a Szegedi Tudományegyetem

József Attila Tanulmányi és Információs Központ Igazgatósága

tisztelettel meghívja Önt

az SZTE TIK Igazgatóság és a Tappancs Állatvédő Alapítvány által szervezett közös jótékonysági gyűjtés adományainak

sajtónyilvános átadójára

Helyszín:

SZTE TIK Előcsarnok

(Szeged, Ady tér 10.)

Időpont:

2014. január 29., szerda 12:00 óra

Az SZTE TIK Igazgatóság és a Tappancs Állatvédő Alapítvány által közösen szervezett adománygyűjtő akció keretében több mint 175.000 Ft-ot gyűjtöttek össze a TIK látogatói

2013. december és 2014. január hónapokban, akik a felajánlásokért cserébe könyvadományban részesültek. A látogatói adományok mellett a TIK Igazgatóság munkatársai a menhely működése szempontjából elengedhetetlen tisztító-és fertőtlenítőszerekkel is hozzájárult a leendő családi kedvencek tiszta életkörülményeinek biztosításához.

Megtisztelő megjelenésükre feltétlenül számítunk!

Üdvözlettel:

az SZTE TIK Igazgatóság nevében,