Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Ösztöndíjas börze és oktatói információs nap Szegeden

2014. február 10.

Időpont: 2014. február 13. (csütörtök) 10:00-14:00 óra
Helyszín: SZTE Rektori Hivatal (Szeged Dugonics tér 13.)

Tisztelt Szerkesztőség! Kedves Újságíró Kolléga!

Ösztöndíjas börzét és oktatói információs napot szervez a Szegedi Tudományegyetemen a Tempus Közalapítvány és az SZTE Nemzetközi Mobilitási Irodája. A börze programjában előadások, ösztöndíjas konzultációk, volt Erasmus hallgatók és Campus Hungary ösztöndíjasok élménybeszámolói mellett angol nyelvi készségfelmérők és interkulturális tréningek kapnak helyet. Az ösztöndíjas börze idei újdonsága az oktatói szekció, ahol hasznos tippeket kapnak a résztvevők jó pályázatok írásához, de szó lesz a nemzetközi felsőoktatás-fejlesztésben elérhető pályázati lehetőségekről és arról is, hogy milyen szempontokra érdemes figyelni a felsőoktatási együttműködésekben. A méltán népszerű, de új névvel, valamint kibővült tartalommal jelentkező Erasmus+ program mellett az érdeklődők megismerhetik a Campus Hungary ösztöndíjakat, a CEEPUS és az EGT Alap ösztöndíjak részleteit.

Időpont: 2014. február 13. (csütörtök) 10:00-14:00 óra

Helyszín: SZTE Rektori Hivatal (Szeged Dugonics tér 13.)

További információk a részletes programmal együtt a www.u-szeged.hu/kulugy honlapon, illetve az SZTE Hírportálon találhatók.

Az eseményre tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk!

Üdvözlettel:
Újszászi Ilona
SZTE Egyetemi Kiadó és MédiaCentrum vezető
SZTE szóvivő
mobil: +36 70 333 86 54, e-mail: ujszaszi.ilona@rekt.szte.hu

A hivatalos meghívó itt letölthető