Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Szent Imre kollégium jubileuma

2014. november 07.

A szegedi Szent Imre Katolikus Egyetemi Szakkollégium rendszerváltás utáni újraalapításának 20. évfordulóján tartott ünnepség részeként, 2014. november 7-én 19 órakor a Gál Ferenc Főiskola Klebelsberg termében (Szeged, Dóm tér 6.) együttműködési megállapodást ír alá Prof. Szabó Gábor a Szegedi Tudományegyetem Rektora valamint Kiss-Rigó László szeged-csanádi püspök, és Serfőző Levente egyetemi lelkész.

SzentImreKollegium_Mozes_Anita_fotojaA szegedi Szent Imre Katolikus Egyetemi Szakkollégium idén ünnepli rendszerváltás utáni újraalapításának 20. évfordulóját.

Erre emlékeznek 2014. november 7-én (pénteken) 19.00 órai kezdettel, a jelenlegi és volt kollégiumi tagok és vezetőik.

Helyszín: a Gál Ferenc Főiskola Klebelsberg terme ( Dóm tér 6.).

Az ünnepségen együttműködési megállapodást ír alá Prof. Szabó Gábor a Szegedi Tudományegyetem rektora valamint Kiss-Rigó László szeged-csanádi püspök, és Serfőző Levente egyetemi lelkész. A kontraktus lehetőséget ad majd arra, hogy a jövőben minél szélesebb körben tudjon együttműködni a két intézmény az egyetem és a kollégium szellemi és lelki életének gazdagabbá tétele érdekében.

Várjuk a sajtó képviselőit az eseményre!

Üdvözlettel:

Bartucz Katalin