Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - "Stadionok, és ami mögötte van" című beszélgetésre

2014. november 23.

A stadionépítések gazdasági vonatkozásairól és a stadionok működtetésének kulisszatitkairól sajtónyilvános programon beszélget 2014. november 26-án (szerdán) 16:30 órától Szabados Gábor sportközgazdász és Szekeres Tamás ügyvezető, a Ferencváros stadionját üzemeltető LUSS Kft. vezetője az SZTE GTK épülete (Szeged, Kálvária sgt. 1.) aulájában.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara nevében tisztelettel meghívjuk

Stadionok, és ami mögötte van

című beszélgetésre.

A rendezvény kezdete: 2014. november 26. (szerda) 16:30

Helyszíne: Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar Aula

(Cím: 6722 Szeged, Kálvária sugárút 1.)

A rendezvény vendégei:

Szabados Gábor sportközgazdász

és

A beszélgetést Kecse-Nagy Sándor kommunikációs szakértő, az SZTE GTK oktatója moderálja

A rendezvény témája:

Szabados Gábor sportközgazdász és Szekeres Tamás ügyvezető a stadionépítések gazdasági vonatkozásairól és a stadionok működtetésének kulisszatitkairól beszélget szerda este a GTK Aulájában.

Szabados Gábor előadása elsősorban stadionépítésekről, azok fenntartásáról és a sportba fektetett állami pénzek hosszú távú hasznosságáról szól. Szekeres Tamás, a nemrégiben átadott Ferencváros stadionját üzemeltető LUSS Kft. vezetője egy Magyarországon még egyedülálló, ám nyugaton elterjedt modellt mutat be: az új FTC stadion működését.

Az előadások után Kecse-Nagy Sándor, kommunikációs szakértővel beszélgetnek a vendégek.

A rendezvényt Szabó Csaba, az SZTE GTK pénzügy-számvitel szakos hallgatója, MNB ösztöndíjas szervezi.

További kérdéseiket a kocsis.lilla @eco.u-szeged.hu e-mail címen, vagy a 30/479 1476-os telefonszámon tehetik fel. Interjúigényüket is ezen az elérhetőségen jelezhetik.