Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Lézerek és Alkalmazásai Oktatási Klaszter (LAOK) ünnepélyes aláírás és szakmai konferencia

2014. november 18.

2014. november 20-án (csütörtökön) 10 órakor az SZTE Rektori Hivatal dísztermében (Szeged, Dugonics tér 13.) rendezik meg a Lézerek és Alkalmazásai Oktatás Klaszter ünnepélyes létrehozásával egybekötött szakmai konferenciát. Köszöntőt mond - többek között - Szabó Gábor, az SZTE rektora és Lehrner Lóránt, az ELI-HU Nonpropfit Kft. ügyvezető igazgatója.

A klasztert a Szegedi Tudományegyetem, a Pécsi Tudományegyetem, a Kecskeméti Főiskola és az ELI-HU Nonprofit Kft. hozza létre az ELI ALPS lézeres kutatóközponttal, valamint a hazai lézeres ágazattal kapcsolatos felsőoktatás/ képzés megújítására.

A hivatalos meghívó és részletes program itt letölthető