Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - "AZ ELI társadalmi, gazdasági megalapozása és multiplikátor hatása"

2014. november 11.

Az SZTE Gazdaságtudományi Kar és a Szegedi Akadémia Bizottság szervezésében 2014. november 13-án (csütörtökön) 10 órától rendezik meg a Gazdasági és társadalmi elemzések és fejlesztési lehetőségek; az ELI társadalmi, gazdasági megalapozása és multiplikátor hatása című sajtónyilvános konferenciát. A plenáris ülésen - amelyet az SZTE GTK épületének (Szeged, Kálvária sugárút 1.) aulájában rendeznek - előadást tart: Prof. Dr. Rechnitzer János, Széchenyi István Egyetem, Regionális- és Gazdaságtudományi Doktori Iskola vezetője, valamint Prof. Dr. Szabó Gábor, a Szegedi Tudományegyetem rektora, az Innovációs Szövetség elnöke.

A konferencia témája:

Az ELI hatásait feldolgozó interdiszciplináris konferencia célja, hogy lehetőséget teremtsen különböző tudományterületek együttgondolkodására a statisztika, a gazdaságtudományok, a társadalomtudományok, a mérnöktudományok és a természettudományok területéről.

A hivatalos sajtómeghívó itt olvasható