Sajtóarchívum

Sajtómeghívó TÁMOP-projekt zárórendezvényre

2014. október 29.

A Szegedi Tudományegyetem, a Debreceni Egyetem, a Pécsi Tudományegyetem és a Nemzeti Információs Infrastruktúra Fejlesztési Intézet közös, „Szuperszámítógép, a nemzeti virtuális laboratórium” című TÁMOP-projektjének zárórendezvényére 2014. október 31-én (pénteken) 10 órától kerül sor.
Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Regionális Tudástranszfer és Szolgáltató Központ 2. emeleti Díszterem (Szeged, Dugonics tér 13.)

A helyszínen 10 órakor sajtótájékoztató keretében a projekt résztvevőivel interjút lehet készíteni.

Egy később egyeztetett időpontban lehetőség nyílik a szuperszámítógép Árpád téri géptermének látogatására. Fotós, rádiós és újságíró kollégák jelentkezését várjuk az alábbi elérhetőségen 2014. október 30. 15 óráig:

Csiszár József

Projektmenedzser

e-mail: csiszar.jozsef@gmf.u-szeged.hu

A hívatalos sajtómeghívó itt megtekinthető

ACULATI_ELEMinfoblokk_kedv_final_CMYK__ESZA