Sajtóarchívum

SAJTÓMEGHÍVÓ - „TELe-MEDICINA technológiák és kutatások” – kiállítás és előadássorozat

2014. szeptember 02.

Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Tanulmányi és Információs Központ, Kiállítótér
6722 Szeged, Ady tér 10.
Megnyitó időpontja: 2014. szeptember 04. 9:30

A stroke-betegek rehabilitációjában, a Parkinson-kór észlelésében, a ma még mindig megmagyarázhatatlan hirtelen csecsemőhalál miatt oly fontos csecsemő légzésfigyelésben, valamint a női meddőség kezelésében is támogathatják a gyógyítást és a megelőzést azok a Szegedi Tudományegyetemen kifejlesztett eszközök, amelyeket konferenciával egybekötött kiállításon ismerhetnek meg az érdeklődők. Sajtónyilvános programként a kiállítás 2014. szeptember 04-én (csütörtökön) 9:30 órakor nyílik, a konferenciát 11:00 – 15:30 óra között rendezik a Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ (TIK) kiállítási terében és alagsorában (Szeged, Ady tér 10. ).

A hivatalos meghívó itt letölthető