Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Miháltz István Emlékkonferencia és jubileumi köszöntők

2014. szeptember 24.

Az SZTE Földtani és Őslénytani Tanszék 4 jelentős tanár egyéniségének jubileumára konferenciával, és köszöntő kötettel emlékezik 2014, szeptember 26-án (pénteken) 11 órától a tanszéki nagy előadóteremben (Szeged, Egyetem u. 2.).

Konferenciával emlékeznek az 50 éve elhunyt Miháltz István geológusra, a szegedi egyetem földtani intézetének alapító tanszékvezető egyetemi tanárára 2014. szeptember 26-án az SZTE Természettudományi- és Informatikai Kar Földtani és Őslénytani Tanszék Földtudományi nagyelőadójában. A konferenciát 11 órakor Karsai Krisztina, tanszékvezető egyetemi tanár, a Szegedi Tudományegyetem megbízott oktatási rektorhelyettese nyitja meg. A program arra is alkalmat ad, hogy köszöntsék a 80 éves Molnár Béla professzor emeritust, valamint Szónoky Miklós nyugalmazott egyetemi docenst, aki idén lett 75 éves, továbbá a most 60 éves Geiger János tanszékvezető-helyettes egyetemi docenst.

Időpont: 2014. szeptember 26. (péntek) 11 óra

Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Természettudományi- és Informatikai Kar Földtani és Őslénytani Tanszék, Földtudományi nagyelőadó

(Szeged, Egyetem utca 2-6. első emelet)

A konferencia részletes programja itt elérhető

Az eseményre tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk!

Üdvözlettel:

Újszászi Ilona