Sajtóarchívum

Meghívó sajtótájékoztatóra - Újabb SZTE-siker a legfrissebb nemzetközi felsőoktatási toplistán!

2014. szeptember 15.

A friss QS World University Rankings részleteit, a Szegedi Tudományegyetem helyezését és toplistás eredményeit sajtótájékoztatón ismerteti Pál József, az SZTE nemzetközi és közkapcsolati rektorhelyettese 2014. szeptember 17-én (szerdán), 10 órakor az SZTE József Attila Tanulmány i és Információs Központban (Szeged, Ady tér 10.), a megújult TIK Cafe kávéházi terében.

Tisztelt Hölgyem! Tisztelt Uram!

A világ egyik legelismertebb, felsőoktatási, egyetemi tevékenységeket minősítő cége, a brit Quacquarelli Symonds (QS) a világ 800 legjobb egyetemét rangsorolja. A QS World University Rankings legfrissebb eredményeit több hullámban, így például 2014. szeptember 16. napján késő délután a Prágában tartott nemzetközi felsőoktatási kiállításon jelentik be.

A friss QS World University Rankings részleteit,

a Szegedi Tudományegyetem helyezését és toplistás eredményeit

sajtótájékoztatón ismerteti

Pál József, az SZTE nemzetközi és közkapcsolati rektorhelyettese

2014. szeptember 17-én (szerdán), 10 órakor

az SZTE József Attila Tanulmány i és Információs Központban

(Szeged, Ady tér 10.),

a megújult TIK Cafe kávéházi terében.

Az eseményre tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk!

Információ:

Üdvözlettel: