Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Tájékoztató a Fulbright-ösztöndíjakról

2014. március 20.

A Magyar Fulbright Bizottság 2014-ben is meghirdeti az Egyesült Államokba szóló tanulmányi, oktatói és kutatói ösztöndíjakat. A Szegedi Tudományegyetemen ismertető előadását tartanak a Fulbright-programról és a pályázási folyamatról.

Tisztelt Hölgyem/Uram!

A Magyar Fulbright Bizottság ügyvezető igazgatója, Jókay Károly tart tájékoztató előadást a szegedi egyetemen a Fulbright-programról és a pályázati feltételekről. A tájékoztatót Pál József, az SZTE nemzetközi és közkapcsolati rektorhelyettese nyitja meg. Az amerikai Fulbright-ösztöndíjasokon kívül Szegedre látogat az Egyesült Államok magyarországi nagykövetségének képviseletében Karyn A. Posner-Mullen közkapcsolati tanácsos és Dimitri Tarakhovsky kulturális attasé is.

Időpont: 2014. március 26. (szerda) 11:00

Helyszín: SZTE Rektori Hivatal épület földszint V. terem

(Szeged, Dugonics tér 13.)

Az eseményre tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk!

Üdvözlettel:

Újszászi Ilona