Sajtóarchívum

Sajtómeghívó az „ELI lézerkutatóközpont megvalósítását előkészítő projekt II. fázisa” nevű projekt lakossági fórumára

2013. június 25.

A lakossági fórumot 2013. július 4-én 15:30-17:00 óra között tartják az SZTE Rektori Hivatal Dísztermében (6720, Szeged, Dugonics tér 13., 2. em.).

Tisztelt Szerkesztőség! Kedves Újságíró Kolléga!

Javában zajlanak a munkálatok Szeged-Öthalomban: épül az ELI-ALPS lézeres kutatóközpont. Lehrner Lóránt, az ELI-HU Nonprofit Kft. ügyvezető igazgatója és Szabó Gábor, a Szegedi Tudományegyetem rektora lakossági fórumon ad tájékoztatást az ELI-ALPS projekt státuszáról, a beruházás várható munkaerőigényéről, régióra gyakorolt várható gazdaságélénkítő hatásairól, a projekt oktatást érintő várható hatásairól. Az eseményen részt vesz Lerch Judit, a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. portfóliómenedzsere is.

Az „ELI lézer kutatóközpont megvalósítását előkészítő projekt II. fázisa” nevű projekt

lakossági fórumát

2013. július 4-én 15:30-17:00 óra között tartják az

SZTE Rektori Hivatal Dísztermében

(6720, Szeged, Dugonics tér 13., 2. em.).

Az eseményre tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk!

Üdvözlettel:

Újszászi Ilona