Sajtóarchívum

Változott a XXXI. Országos Tudományok Diákköri Konferencia programjához kötődő, Nobel-díjas tudósok közreműködésével tervezett eseménysor

2013. április 01.

Aaron Ciechanover most nem érkezik Szegedre

Tisztelt Szerkesztőség! Kedves Újságíró Kolléga!

VÁLTOZOTT a XXXI. Országos Tudományos Diákköri Konferencia (OTDK) programjához kötődő, Nobel-díjas tudósok közreműködésével tervezett eseménysor:

- Aaron Ciechanover most nem érkezik Szegedre;

- a Nobel-díjas Bert Sakmann ma (04. 01.) várhatóan 18:00 órára érkezik Szegedre a Hotel Soleil-be.

A 04.02-i program változásai:

1. a 10:00-től tervezett SZBK-látogatás elmarad;

2. 16:00-tól az idei OTDK Orvos és Egészségtudományi Szekció nyitó előadását Bert Sakmann tartja. Előadásának címe: Az idegsejtek ioncsatornáitól, az agykérgi hálózatokig.

Megértésüket köszönve hangsúlyozom: a sajtó nyújtotta nyilvánosságra is számító programokra az SZTE szeretettel hívja és várja a médiumok képviselőit!

Üdvözlettel:

Újszászi Ilona