Sajtóarchívum

Sajtómeghívó

2013. április 23.

A Szegedi Tudományegyetemen Kiválósági listára, Talent-ösztöndíjakra kiírt pályázatairól döntött az SZTE Tehetségpont és a Szegedi Tehetséggondozó Tanács, az ünnepélyes díjátadót április 25-én az SZTE Rektori Hivatalának dísztermében 10 órától tartják. Előtte, fél 10-től a 229-es teremben sajtótájékoztatón számol be a Tehetségpont az idei tapasztalatokról, ad lehetőséget a legtehetségesebb hallgatókkal készíthető interjúra.

Tisztelt Szerkesztség, tisztelt Újságíró!

Közel 150 ösztöndíjat osztanak ki a Szegedi Tudományegyetemen. A tavalyi debütálása után idén ismét kiírta Kiválósági lista és Talent-ösztöndíjpályázatát az SZTE Tehetségpont és a Szegedi Tehetséggondozó Tanács, az ünnepélyes díjátadóra április 25-én kerül sor az SZTE Rektori Hivatalának dísztermében 10 órától, eltte, fél 10-tl a 229-es teremben sajtótájékoztatón számol be a Tehetségpont az idei tapasztalatokról.

A sajtótájékoztatóra és a díjátadóra tisztelettel meghívjuk a sajtó Munkatársait. A díjátadón igény szerint vágóképek készíthetk.

Tisztelettel:

Arany Mihály
sajtóreferens
SZTE Tehetségpont
aranymihaly@gmail.com
20/219-8858

A hivatalos sajtómeghívó itt letölthető