Sajtóarchívum

SZTE Innovációs Nap

2013. március 18.

A Szegedi Tudományegyetem Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatósága tavaly hagyományteremtő szándékkal rendezte meg az első SZTE Innovációs Napot. A megjelent több mint 160 vendég visszajelzései alapján sikeresnek mondható eseményt idén megismétlik.

Az SZTE Innovációs Napra a Tisza-parti intézmény kutatói és oktatói mellett társintézmények és vállalati partnereik innováció iránt érdeklődő résztvevőit is várják. A konferencián tartják az SZTE Innovációs Verseny eredményhirdetését, és a díjazott pályaműveket is bemutatják. A résztvevők kipróbálhatják például az arcbőr életkormérő készüléket, és „innovációs cukorkát” is kóstolhatnak.

Az SZTE Innovációs Napot

2013. március 21-én (csütörtökön)

9 óra 30 perctől tartják két helyszínen:

A délelőtti programokat (9:30-11:15) az SZTE Regionális Tudás-transzfer és Szolgáltató Központban

(SZTE központi épület, Szeged, Dugonics tér 13.)

A délutáni programokat (12:15-16:30) az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban

(Szeged, Ady tér 10.)

A felhívás itt letölthető

A program itt letölthető

A konferenciára a tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk!

Üdvözlettel:

Újszászi Ilona