Sajtóarchívum

Leteszik az új klinika tömb alapkövét

2012. május 14.

Alapkő letételi ünnepséggel új lendületet kap a Szegedi Tudományegyetem Új klinikáját bővítő 265 ágyas tömb és a Sürgősségi Osztály építése.

Az elmúlt évtizedek legjelentősebb dél-alföldi egészségügyi beruházása a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központja új magkórházának és sürgősségi osztályának a kialakítása. Az SZTE Új klinikáját bővítő beruházás megvalósításának fordulópontjakén 2012. május 15-én 11 órakor ünnepélyes keretek között elhelyezik az épülettömb alapkövét Szegeden, a Semmelweis utca 6. számú telken. A köszöntőket követően az SZTE Általános Orvostudományi Kar Oktatási Központjában (Szeged, Dóm tér 13.) bemutatják a projektet. (Az eseményen részt vesznek a sajtó munkatársai is.)

További részletek, meghívó itt: