Sajtóarchívum

Meghívó az SZTE-GTK konferenciájára

2012. november 28.

„Innovációs rendszerek” címmel 2012. november 29-én és 30-án tudományos konferenciát szervez az SZTE Gazdaságtudományi Kara és a SZAB Gazdaságtudományi Szakbizottsága az SZTE GTK épületében (Szeged, Kálvária sgt. 1.).

A sajtónyilvános programon az innovációról előadást tart 2012. november 29-én 13 órától – többek között – Dr. Szabó Gábor (MTA rendes tagja, a Szegedi Tudományegyetem rektora, a Magyar Innovációs Szövetség elnöke), Dr. Cséfalvay Zoltán (Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkára, Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetem egyetemi tanára), Dr. Kovács Árpád (Magyar Közgazdasági Társaság elnöke, az SZTE GTK egyetemi tanára), Dr. Inzelt Annamária (IKU Innovációs Kutató Központ igazgatója.

Interjúk készítésére 2012. november 29-én a plenáris előadások előtt (12:30-tól 13:00 óráig), vagy azt követően (15:00 órától 15:30-ig), a plenáris előadók időbeosztásától függően adott a lehetőség.

A hivatalos közlemény itt letölthető:

A végleges program itt olvasható: