Sajtóarchívum

Átadják az SZTE felújított Dóm téri épületeit

2012. szeptember 17.

Tisztelt Szerkesztőség! Kedves Újságíró Kolléga!

Átadják az SZTE felújított Dóm téri épületeit

Mintegy másfél milliárd forint értékben rekonstruálták a Szegedi Tudományegyetem (SZTE) Dóm téri oktatási és kutatási egységeit. A projekt a természettudományi képzés megújítását, korszerűsítését célozta. az SZTE felújított, Dóm tér 7–8. és 9. szám alatti épületeit szeptember 20-án (csütörtökön) ünnepélyes keretek között adják át. A Szegedi Tudományegyetem Dóm téri épületeinek kicsinosított és modernizált egységeit szeptember 20-án a sajtó képviselői is megismerhetik, megtekinthetik. A helyszíni bejárás 16.15-kor indul a Dóm tér 9. II. emelet előteréből.

A sajtótájékoztatóra, illetve az ünnepségre tisztelettel meghívjuk, szeretettel várjuk!

üdvözlettel:

Újszászi Ilona

SZTE Rektori Hivatal

szóvivő

Mobil: +36 70 333 86 54

Tel./Fax.: +36 62 546 353

e-mail: ujszaszi.ilona@rekt.u-szeged.hu

A meghívó, illetve a részletes program letölthető

uszt_logo_rgb Infoblokk3_ERFA

nfu_logo