Sajtóarchívum

A nemzetközi pedagógia krémje Szegeden tanácskozik

2012. április 25.

Az Egyetemi Tavasz programsorába is illeszkedik az SZTE Bölcsészettudományi Kar Neveléstudományi Intézete és Oktatáselméleti Kutatócsoportja által szervezett nemzetközi pedagógiai műhely, amely immár negyedik alkalommal tart Szegeden workshopot.

Az oktatás a kulcsa a gazdasági felemelkedésnek – igazolja Szingapúr vagy Észtország helyzetének változása. Az európai oktatás elé tart tükröt április 24-28. között a szegedi egyetem neveléstudományi intézetéhez kötődő két tanácskozás. Mindkét rendezvényt a médiumok munkatársainak, szerkesztőségeinek figyelmébe ajánljuk. A szegedi műhelymunkában és az értékelési konferencián ugyanis a pedagógia nemzetközi rangú kutatói jelennek meg, és válaszolnak újságírói kérdésekre is.

Üdvözlettel:

Újszászi Ilona
SZTE sajtószóvivő
SZTE Szegedi Egyetemi Kiadó és Médiacentrum

A részletes program itt megtekinthető