Sajtóarchívum

Fát ültet az SZTE Alma Mater

2012. április 18.

Az SZTE Alma Mater, a Szegedi Tudományegyetem Öregdiák szervezete április 20-án, pénteken 14 óra 30 perctől fát ültet az egyetem Károlyi kollégiumában.

A környezettudatos magatartás népszerűsítését, a környezetvédelem támogatását kiemelt feladatának tartja az SZTE Alma Mater szervezete. Ezt kifejezve rendezi meg minden évben karácsonyfa bérlési akcióját. Az így visszaérkező fenyőket idén az SZTE Károlyi Mihály Kollégium területén ültetik el.

A faültetési programra az SZTE Alma Mater szeretettel hívja és várja a különböző médiumok munkatársait is.

A faültetés időpontja: 2012. április 20. péntek (14:30-15:00 óra).

Helyszín: az SZTE Károlyi Mihály Kollégium (6724 Szeged, Kossuth Lajos sgt. 74.).

Program:

14:30 Köszöntő és ünnepélyes fAültetés - Dr. Görög Márta, SZTE Alma Mater vezető.

További információ:

Sajtónyilatkozat