Sajtóarchívum

Fejlődő szerb-magyar gazdasági kapcsolatok

2011. november 14.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Karának munkatársai is részt vettek a szerb-magyar CoNfIDEKT programsorozatban. Az egyedülálló termékinkubációs folyamat végén az eredményeket, az alakuló üzleti kapcsolatokat konferencián, előtte pedig sajtótájékoztatón mutatják be.

November 18-án (pénteken) 10 órától a Móra Ferenc Múzeumhoz tartozó Vármúzeumba (6720 Szeged, Stefánia sétány 2. II. emelet) várják a médiumok munkatársait a CoNfIDEKT projekt záró értékelésére, eredményeinek bemutatására.

A sajtótájékoztatón részt vesz:

Dr. Branislav Malagurski igazgató (SMER Regionális Vállalkozásfejlesztési Központ, Szabadka),

Dr. Kapás Ferenc ügyvezető (DAR „A Dél-alföldi Régióért” Nonprofit Közhasznú Kft.),

Prof. Dr. Hodúr Cecília (Szegedi Tudományegyetem, Mérnöki Kar),

Prof. Dr. Pere Tumbas (Újvidéki Egyetem, Közgazdaságtudományi Kar, Szabadka).

A vajdaságot a CoNfIDEKT programsorozat szervezésében az Újvidéki Egyetem Közgazdaságtudományi Kara, valamint a szabadkai Regionális Vállalkozásfejlesztési Központ képviselte. Magyar oldalról a DAR Nonprofit Közhasznú Kft. és a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Karának munkatársai dolgoztak a közös ügy érdekében.

A CoNfIDEKT projekt a Magyarország-Szerbia IPA Határon Átnyúló Együttműködési Programban, az Európai Unió társfinanszírozásával valósul meg.

Az esemény meghívója innen letölthető