Sajtóarchívum

Decemberben is nyílt napok a Szegedi Tudományegyetemen

2011. november 28.

Decemberben is várja az érdeklődőket a Szegedi Tudományegyetem nyílt napokkal. A kari nyílt napokon a középiskolás diákok megismerkedhetnek az adott kar képzési kínálatával és tájékoztatást kapnak a felvételivel kapcsolatos tudnivalókról.

Decemberben a Szegedi Tudományegyetem hét kara tart nyílt napot.

SZTE Mérnöki Kar:

2011. december 01. (csütörtök) 10 óra (Kari épület, Szeged, Moszkvai krt. 5-7., 9.).

SZTE Mezőgazdasági Kar:

2011. december 2. (péntek) 11 óra (Kari épület, Hódmezővásárhely, Andrássy út. 15.).

SZTE Fogorvostudományi Kar:

2011. december 3. (szombat) 10 óra (Kari épület, Szeged, Tisza Lajos krt. 64., II. emeleti tanterem).

SZTE Természettudományi és Informatikai Kar:

2011. december 9. (péntek) 9-15 óra között: tájékoztatók és interaktív programok és központi előadás 11 órakor (SZTE TIK Kongresszusi terem, Szeged, Ady tér 10.).

SZTE Általános Orvostudományi Kar:

2011. december 11. (vasárnap) 10 óra (Oktatási Épület nagyelőadója, Szeged, Dóm tér 13.).

SZTE Gazdaságtudományi Kar:

2011. december 19. (hétfő) 9 óra (Kari épület, Szeged, Kálvária sgt. 1.).

SZTE Bölcsészettudományi Kar:

2011. december 19. (hétfő) 10 óra (Kari épület, Szeged, Egyetem u. 2., II. em., Auditórium Maximum).

Az Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar ebben a hónapban is tart szakos nyíltnapokat. Ezeken a nyílt napokon egy – egy szakiránnyal ismerkedhetnek meg az érdeklődők. Az ETSZK szakos nyílt napjainak időpontja és helyszíne:

SZTE ETSZK Ápoló szakirány:

2011. december 2. (péntek) 10-12 óra (Kari épület, Szeged, Temesvári krt. 31.);

SZTE ETSZK Gyógytornász szakirány:

2011. december 2. (péntek) 13-16 óra (Kari épület, Szeged, Temesvári krt. 31.).