Sajtóarchívum

Sajtótájékoztató az elnyert "Dél-alföldi régió koraszülöttek betegkövetése az SZTE Gyermekklinikáján" pályázattal kapcsolatosan

2011. augusztus 16.

A "Dél-alföldi régió koraszülöttek betegkövetése az SZTE Gyermekklinikáján" pályázatra előzetesen 400 millió forintnyi összegre pályázott a Szegedi Tudományegyetem Gyermekklinikája. A koraszülöttek betegellátására vonatkozó projekt sikeres elbírálást nyert, melynek eredményeként az egyetem több, mint 340 millió forintnyi vissza nem térítendő támogatást kapott.

A sajtótájékoztató helyszíne: Gyermekgyógyászati Klinika (6725 Szeged, Korányi fasor 14-15.)

Időpont: 2011. augusztus 16. 13 óra.