Sajtóarchívum

SZTE Alma Mater Díjátadó és szakmai nap

2011. március 23.

Az SZTE Alma Mater Díját 2011. március 30-án 11 órakor adják át a Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ II. emeleti Közösségi Terében. A díjátadót követően munkaerőpiaci workshopot tartanak.

Az SZTE Alma Mater, a Szegedi Tudományegyetem öregdiák szervezete az egyetem Tavaszi Állásbörzéjének napján rendezi meg a már több éves hagyományokra visszatekintő Alma Mater Díjátadó Ünnepségét. Az SZTE Alma Mater díj hatodik alkalommal kerül átadásra azon cégnek, amely a legtöbb, a Szegedi Tudományegyetemen végzett hallgatót foglalkoztatja, valamint kiemelkedő kapcsolatot ápol az egyetemmel. Az ünnepséghez munkaerőpiaci workshop kapcsolódik, ahol a meghívottak az SZTE hallgatóinak munkaerőpiaci lehetőségeit elemzik, az Alma Mater korábbi díjazott cégei tapasztalataikat oszthatják meg a szegedi hallgatókról.

Program:

11.00 Megnyitó, az SZTE Alma Mater Díj átadása – Prof. Dr. Szabó Gábor Rektor, az SZTE Alma Mater elnöke; Dr. Görög Márta, SZTE Alma Mater vezető, projektvezető

11.15 Munkaerőpiaci Workshop - Részvevők: az eddig díjazott cégek, az Állásbörzén résztvevő cégek képviselői, munkaerőpiaci szakértők, valamint az SZTE hallgatói

Bővebb információ:

Ördög Boglárka