Sajtóarchívum

Nyílt nap az egyetem főépületében

2010. december 13.

A Szegedi Tudományegyetem és a Ferroép Zrt 2010. december 15-én, szerdán nyílt napot szervez a Dugonics téri főépületben, ahol az érdeklődők megtekinthetik a műszaki átadás előtt álló műemlék épületet.

A nyílt napon délelőtt 9-től délután 5-ig óránként, vezetett turnusokban lehet megtekinteni az épület fontosabb tereit, az új belső udvaroktól az Auláig.

Felhívjuk a sajtó figyelmét, hogy 10 órakor az egyetem és a kivitelező cég képviselői a sajtó rendelkezésére állnak, ismertetik a projekt előrehaladását, a további ütemezés tervezetét és válaszolnak a feltett kérdésekre. Ezért kérjük, hogy az újságírók, forgatócsoportok lehetőleg ebben az időpontban jöjjenek.

Az építési területre történő szabályszerű bejutás érdekében a nyílt napra előzetes regisztráció szükséges, melyet az alábbi linkre kattintva tehetnek meg: http://www.u-szeged.hu/hirek/2010-december/december-15-en-nyilt-nap?objectParentFolderId=1191