Sajtóarchívum

Béreljen karácsonyfát az egyetemtől

2010. december 10.

Tisztelt egyetemi és szegedi polgárok!

Béreljenek karácsonyfát az idei ünnepre, melyet, ha az ünnepek végén épségben visszahoznak, kiültetünk a Füvészkertbe, felajánlunk óvodáknak, illetve az egyetem területének parkosítására használunk.

A bérlés időpontja: 2010. december 18 (szombat) 9-13 óra között

Helyszín: SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ (Ady tér 10.) előtt.

Az ezüst- és a lucfenyő díja: 5.000 Ft + 1.000 Ft kaució, utóbbit a visszaszállításkor visszaadjuk.

Készletünkben műanyag cserépbe ültetett, faiskolából származó, minőségi luc- és ezüstfenyő található, 100-150 cm méretig. Ezek a fák konténeres fenyőként növekedtek, így a gyökérzetük nem sérült, és szinte biztosan megmaradnak a kiültetés után.

Előjegyzés: Az egyetemi polgároknak és a SZTE Alma Mater tagoknak a kaució befizetésével előjegyzési lehetőséget biztosítunk 2010. december 6- 15. között.

További részletekről érdeklődni az SZTE Ajándékboltban lehet. (SZTE TIK)

Telefon: 62/546-684, e-mail: info@szteajandekbolt.hu.

Honlap: www.sztealmamater.hu

Sajtó kapcsolattartó:

Ördög Boglárka – SZTE Alma Mater referens: 62/546-775, info@sztealmamater.hu

Szervezők: SZTE Alma Mater, SZTE Hallgatói és Közkapcsolati Igazgatóság, Universitas-Szeged Nonprofit Kft., Egyetemi Füvészkert, SZTE Tanulmányi és Információs Központ.

Az eseményt emléktábla fogja megörökíteni, és a visszajuttatók névsorát közzétesszük az SZTE Alma Mater honlapján: www.sztealmamater.hu.

A fenyőfákat az alábbi helyen és időben vesszük vissza:

2010. január 4-7. között 10-16 óráig, a SZTE Tanulmányi és Információs Központ előtt.