Sajtóarchívum

Tájékoztató a rektorválasztás kommunikációjáról

2010. június 01.

A Szegedi Tudományegyetem rektorválasztásának kommunikációjával kapcsolatban a következőkről tájékoztatjuk.

A pályázó rektorjelöltek -- prof. dr. Szabó Gábor egyetemi tanár, rektor és prof. dr. Szabó Gábor egyetemi tanár, akadémikus június 15-ig nem nyilatkoznak sem írott, sem elektronikus sajtó képviselőinek.

Június 15-én délelőtt a két rektorjelölt közös sajtótájékoztatót tart, és mindenben a sajtó rendelkezésére áll. A sajtótájékoztató pontos időpontjáról és helyéről az újságírókat a Sajtószobán keresztül később értesítjük.

A rektorválasztó szenátusülés nem sajtónyilvános.

A rektorválasztó szenátusi ülés napján, június 21-én sem az ülés előtt, sem azt követően egyik pályázó sem nyilatkozik a sajtó képviselőinek. A szavazás eredményéről a Sajtószobán keresztül tájékoztatjuk a médiát.

Június 22-én délelőtt a pályázók közös sajtótájékoztatón állnak a sajtó rendelkezésére. A sajtótájékoztató pontos időpontjáról és helyéről az újságírókat a Sajtószobán keresztül később értesítjük.

Kérjük a fentiek szíves tudomásulvételét.

Keczer Gabriella sajtószóvivő